Doprava a platba

Platba

Pri objednávaní tovaru z e-shopu existujú 3 možnosti úhrady:

1. Úhrada vopred na bankový účet

V tomto prípade Vám po objednaní tovaru pošleme informačný e-mail s platobnými údajmi, sumu uhradíte v prospech nášho účtu. Po prijatí platby Vám tovar bude podľa výberu v e-shope: A) nachystaný na prevzatie na našej pobočke B) odoslaný kuriérom alebo firemnou prepravou bez dobierky – pri tejto možnosti neuhrádzajte platbu dovtedy, pokým nebude nacenená a potvrdená cena dopravy.

2. Úhrada dobierkou

Po objednaní a následnom potvrdení dopravy, Vám bude tovar odoslaný a dobierku zaplatíte kuriérovi (platba je možná aj platobnou kartou) alebo zamestnancovi firemnej prepravy (je možné platiť iba v hotovosti).

3. Úhrada pri osobnom odbere

Za tovar zaplatíte priamo na našom odbernom mieste: Suľany 176, 951 25 Hruboňovo. (Možná iba platba v hotovosti.) Pri malo kusovom odbere si prepravky musí zabezpečiť zákazník.

Doprava

V súčasnosti poskytujeme našim zákazníkom dve možnosti doručenia ich objednávky: kuriérska spoločnosť a vlastnú firemnú prepravu.

– pri nákupe od 600 € a viac alebo paletový odberDOPRAVA ZDARMA. Doprava je zabezpečená firemnou prepravou alebo kuriérskou spoločnosťou (platba je možná vopred prevodom alebo iba v hotovosti pri prevzatí).  

– pri nákupe od 80 € do 599,99 cena dopravy je nacenená individuálne na základe obsahu objednávky (nadrozmerné, objemné, váhovo ťažké a krehké produkty). Doprava je zabezpečená firemnou prepravou alebo kuriérskou spoločnosťou (platba je možná vopred prevodom alebo iba v hotovosti pri prevzatí).  

– pri nákupe od 0,01 do 79,99 € iba osobný odber. Cena dopravy je nacenená individuálne na základe obsahu objednávky. Platba je možná vopred prevodom, pri kuriérskej spoločnosti v hotovosti (platba je možná aj platobnou kartou) alebo zamestnancovi firemnej prepravy (je možné platiť iba v hotovosti).

– poplatok za dobierku (platba pri dodaní)                                 1 € s DPH  


Pri nadrozmernom tovare, objemnom tovare, váhovo ťažkom tovare a krehkom tovare (napr. sklo) bude cena dopravy nacenená individuálne – pri tejto možnosti zabezpečujeme dovoz prevažne vlastnou firemnou prepravou prípadne kuriérskou spoločnosťou.

Tieto podmienky dopravy sa nevzťahujú na kategóriu veľkoobchodný PALETOVÝ ODBER, kde je doprava nacenená na základe obsahu, objemu a váhy objednávky.

Objednávku Vám doručí kuriérska spoločnosť alebo firemná preprava v pracovné dni zvyčajne od 7:00 – 20:00 h. Objednávky doručujeme do 15-tich pracovných dní. Vopred budete kontaktovaný e-mailom, SMS alebo telefonicky a informovaný o termíne dodania.

X